Gaddar dizisinin oyuncuları kimler?

Ay Yapım imzalı yeni dizi Gaddar farklı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekerek 19 Ocak Cuma akşamı ilk bölümüyle ekranlara gelerek hayranları ile buluşdu. Peki, Gaddar dizisinin oyuncuları kimler?

İşte cuma akşamları yayımlanacak olan Gaddar dizisinin kadrosu ve konusuyla ilgili ayrıntılar…

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan ve Onur Saylak’ın yer aldığı Erdal Özyağcılar, Laçin Ceylan, Hakan Salınmış, Müge Bayramoğlu, Deniz Özerman, Neslihan Yeldan, Fatih Berk Şahin, Aytek Şayan, Musab Ekici ve Uğur Yıldıran gibi önemli isimleri kadrosunda buluşturan Gaddar’ın ilk bölümü 19 Ocak 2024 tarihinde yayımlandı.

Asker dönüşü yaşadığı olaylar sonucu acımasız bir katile dönüşen Levent’in hikâyesini konu alan “Gaddar” dizisinde Çağatay Ulusoy ile Sümeyye Aydoğan iki sevgiliyi canlandıracak.

GADDAR DİZİSİ KONUSU Uzun süren askerlik görevinden evine gelen Dağhan’ın (Çağatay Ulusoy) hayatı artık bıraktığı gibi değildir. Sevdiği kız Aydan (Sümeyye Aydoğan) ona haber vermeden çekmiş gitmiş, kardeşi Rüzgar (Fatih Berk Şahin) ise karanlık bir dünyanın içine düşmüştür.

Dağhan’ın bir anda tepetaklak olan hayatının içinde gaddara dönüşüm hikayesini konu alıyor.

AYDAN KARAKTERİ HAKKINDA Aydan 27-28 yaşlarında tamamen mahalle kültürüyle büyümüş, çok erken yaşta babasını çok haksız bir şekilde kaybetmiş bir kadın. O yüzden hayata karşı bir savaşı var ve asla haksızlıklara boyun eğmeyen bir karakter. Şimdiye kadar oynadığı projelerden onu en büyük ayıran şey de sanırım mahalle kültürüyle büyümüş olması ve içinin bir yerinde eril tarafını sıkı sıkıya tutuyor oluşu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *